Home / Kuriozitete / Gruaja gjeti një vezë gjigante në fermë, nuk do të besoni se çfarë kishte brenda (Video)

Gruaja gjeti një vezë gjigante në fermë, nuk do të besoni se çfarë kishte brenda (Video)

Një grua kishte gjetur vezën gjigante në fermën afër shtëpisë, e cila vërtetë ishte e habitur me madhësinë që kishte dhe vendosi ta thyejë atë për të parë se çfarë qëndron brenda saj, transmeton revista Kosovarja.

Brenda saj ishin formuar dy vezë, por çudia më e madhe ishte se njëra kishte lëvozhgë e tjetra jo. Ky fenomen është vërtetë i paparë më herët, ndërsa mund ta shikoni edhe videon më poshtë./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *