Home / Kryesoret / Hahn: Respektoni shumicën në parlament (Foto)

Hahn: Respektoni shumicën në parlament (Foto)

Eurokomesari Johannes Hahn dhe tre eurodeputetët, Kukan, Vajgl, Flankeschtein, sot vizitojnë Maqedoninë për krizën politike dhe do të diskutojnë me liderët e partive politike-parlamentare hapat e mëtejshëm për formimin e qeverisë së re, përcjell Telegrafi Maqedoni.

‘Në rrugë drejt Shkupit, Johannes Hahn, Eduar Kukan, Knut Flankeschtein, Ivo Vagl. Mesazhi: Respektoni demokracinë & shumicën parlamentar, mos nxisni tensione ndëretnike’. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *