Home / Lajme / Maqedoni / Hidhet koktel molotovi në një kafiteri në Tetovë

Hidhet koktel molotovi në një kafiteri në Tetovë

Sot në mëngjes diku rreth orës 4 e 5 minuta ka shpërthyer një zjarr në kafiterinë “Barcode” në Tetovë,

Zjarri është shkaktuar nga hedhje e një kokteli molotov, kurse falë ekipeve të Brigadës së Zjarrfikësve në Tetovë zjarri është lokalizuar dhe ështe shuar në kohë.

Të lënduar nuk ka, por dëmet material janë evidente

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *