Home / Shëndeti / Ilaçi natyral i flokëve

Ilaçi natyral i flokëve

Maskë me banane dhe vaj kokosi

Bananet janë të përbëra nga shumë vitamina, kalium, antioksidantë. Ato konsiderohen ndër frutat më të mira për të krijuar receta të shëndetshme natyrale. Rëndësi po aq të madhe ka edhe vaji i kokosit i cili është kurues natyral.

1 banane

1 lugë vaj kokosi

1 lugë mjaltë

1 lugë vaj ulliri

Përdoreni këtë maskë duke i ulur flokët mirë në të dhe lëreni të qëndrojë ashtu për 15 minuta./21Media

Gjithashtu lexo

10 të famshmit që nuk arritën t’i përmbushin standardet e bukurisë në Hollywood (Foto)

Shumë të famshëm duhet t’i përshtaten paraqitjeve të tyre në një kornizë strikte të Hollywoodit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *