Home / Kryesoret / Integrimi dhe reformat, Rama nesër në Francë

Integrimi dhe reformat, Rama nesër në Francë

Kryeministri Edi Rama niset mëngjesin e së martës drejt Francës.

Vizitë kjo e cila do të realizohet pas ftesës së homologut të tij francez, Bernard Cazeneuve.

Takimi, i cili do të zhvillohet në orën 16.00,  pritet të përqendrohet tek marrëdhëniet mes dy vendeve, procesi i integrimit europian dhe reformat e ndërmarra nga qeveria e Tiranës.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *