Home / Kryesoret / Ivanov emëron drejtor të ri të agjencisë për zbulim

Ivanov emëron drejtor të ri të agjencisë për zbulim

Presidenti i shtetit Gjorge Ivanov sot pas mbarimit të mandatit të Naçe Çulev në funksionin e Drejtorit të Agjencisë për Zbulim, ka sjellë vendim me të cilin ka emëruar Zoran Ivanovin për drejtor të ri të agjencisë, kanë bërë të ditur nga kabineti i Presidentit Ivanov.

Zoran Ivanov deri tani ka kryer funksionin e eprorit në të inteligjencës ushtarake në kuadër të Shërbimit për siguri ushtarake dhe inteligjencë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *