Home / Shëndeti / Ja çfarë hanë njerëzit e shëndetshëm për mëngjes

Ja çfarë hanë njerëzit e shëndetshëm për mëngjes

Në mënyrë që të hani shëndetshëm nuk keni nevojë që t’i përmbaheni një diete dhe të blini produkte të veçanta.

Ju mund të hani shëndetshëm edhe duke blerë produkte të përballueshme dhe jo shumë të shtrenjta.

E njerëzit e shëndetshëm nëpër botë hanë për mëngjes këto ushqime:

Avokado të fërguar me vezë

Fruta dhe tost me gjalpë dhe sallame

Vezë, tost me avokado dhe boronica

Fruta, perime dhe tost me ushqyes

Supë avokado

Petulla të shëndetshme

Bollgur me pure bananesh

Omlet me avokado dhe salmon

Omlet me perime

Tost avokado me djathë dhe vezë

Gjithashtu lexo

10 të famshmit që nuk arritën t’i përmbushin standardet e bukurisë në Hollywood (Foto)

Shumë të famshëm duhet t’i përshtaten paraqitjeve të tyre në një kornizë strikte të Hollywoodit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *