Home / Kryesoret / Ja në cilin qytet kosovar fshihet Sead Koçan

Ja në cilin qytet kosovar fshihet Sead Koçan

Sead Koçan për momentin po fshihet në vendin e quajtur Vitomiricë në afërsi të qytetit të Pejës, tregojnë burime të përfshira në hetim, shkruan portali A1on.mk, transmeton Aktuale.mk

Sipas disa burimeve, Koçan ër çdo ditë i ndryshon lokacionet e qëndrimit të tij për shkak të lëshimit të fletarrestit ndërlkombëtar kundër tij.

Në Kosovë është angazhuar një person me emrin Gero, pronar i një kompanie për transport „Gero Raisen“ nga qyteti Pazari i Ri.

Burime të njejta thonë se Koçan në Kosovë do të qëndrojë derisa nuk përfundon ndërtimi i vendit të fshehtë i cili për të po përgatitet në Sjenicë nën malin Peshter në Sanxhak.

Sipas kësaj informate, Koçan nuk ka ndërmend të kthehet në Maqedoni dhe të përballet me akuzat ë ngritura kundër tij.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *