Home / Lajme / Maqedoni / Ja si tallen mediat me skandalin e BESËS (Foto)

Ja si tallen mediat me skandalin e BESËS (Foto)

Pas skandalit të Lëvizjes BESA, se deklarata u hartua në Tiranë, dhe se një propagand e tillë i erdhi si “penallti” presidentit Ivanov, për të gjetur arsye të mos e mandatoj Zoran Zaevin sepse do të zbatoj Platformën e huaj, duke drejtuar gishtin nga Tirana, nuk ka munguar as tallja e mediave me këtë veprim të BESËS.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *