Home / Showbiz / Jelena Karleusha kërcen me tingujt shqip të Era Istrefit (VIDEO)

Jelena Karleusha kërcen me tingujt shqip të Era Istrefit (VIDEO)

Diva e muzikës serbe dhe një nga ikonat e muzikës atje Jelena Karleusha në instagram ka vendosur një video në të cilën shihet se si kërcen nën tingujt e muzikës shqipe dhe atë të këngës së Era Istrefit.

Për t’u vërtetuar mjafton të klikohet linku në vazhdim:

The fat lady isn't done YET 🤘🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *