Home / Kryesoret / Kapet kamioni me 2.2 ton drogë, vinte nga Shqipëria, ja sa është shuma

Kapet kamioni me 2.2 ton drogë, vinte nga Shqipëria, ja sa është shuma

Një kamion i nisur nga Shqipëria është kapur sot në Itali me 2.2 ton drogë.

Droga, vlera e së cilës arrin në më shumë se 20 milionë euro, u sekuestrua në portin e Ankonës.

Policia ka arrestuar 3 persona./tvklan.al

Gjithashtu lexo

Aksidentohen dy autobusë dhe dy makina, 15 të lënduar në Strumicë

15 persona janë lënduar dje në një aksident rrugor në rrugën lokale në fshatin Bansko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *