Home / Showbiz / Këngën ia kushtoi nënës së ndjerë, vajza përloti jurinë dhe publikun (Video)

Këngën ia kushtoi nënës së ndjerë, vajza përloti jurinë dhe publikun (Video)

X Factor prodhon gjithmonë talente dhe dhuron shoë të jashtëzakonshëm, sidomos në shtetin që lindi pra USA

Në këtë video Ashly është një gocë me talent të jashtëzakonshëm që performoi në X Factor me këngën “I will always love you”, transmeton Shqiperia ime. Por brenga e saj e jetës për të cilën këndoi këtë këngë ishtë vdekja e mamasë së saj që do ta kujtojë gjithë jeten.

Përformanca dhe historia e trishtë e këngëtares, bëri që të përlotet juria, njerëzit në sallë dhe jemi të sigurtë dhe ju që do e shikoni këtë video.

blob:http://www.dailymotion.com/dc3b4ce0-a4ae-4f58-84de-31065c04b3c5

Gjithashtu lexo

E pyesin Tunën nëse i mungon jeta para martesës…Përgjigja e saj do t’iu befasojë…

Tuna është ndër këngëtaret më të njohura dhe të dashura për publikun, e që dikur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *