Home / Lajme / Maqedoni / Këshilli gjyqësor do të analizojë dorëheqjen e gjykatëses Tatjana Mihajllova

Këshilli gjyqësor do të analizojë dorëheqjen e gjykatëses Tatjana Mihajllova

Është konfirmuar edhe nga Këshilli gjyqësor dorëheqja e parevokueshme e ushtrueses së detyrës kryetare e Gjykatës Themelore Shkupi 1, Tatjana Mihajlova, transmeton Gazeta Express.

Gjithashtu nga Këshilli, për këtë rast, noftojnë se në një afat sa më të shkurtër do të duhet të caktojë mbledhje për të analizuar këtë rast dhe të ndërmarrë masat e duhura për zgjidhjen e situatës së krijuar pas kësaj dorëheqjeje

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *