Home / Shëndeti / Kishte lindur me 500 nishane, ja në çfarë është shndërruar (FOTO)

Kishte lindur me 500 nishane, ja në çfarë është shndërruar (FOTO)

Kjo vajzë kishte lindur me një numër të madh të nishaneve në trupin e saj.

Gjatë kohës së rritjes ajo ishte ngacmuar nga shoqëria dhe njerëzit e tjerë, transmeton arbresh.info.

Por, ajo kishte vendosur të marrë pjesë në një kampanjë për vetëdijesim ndaj gjendjeve të ndryshme dhe kishte fituar dashurinë e miliona njerëzve në gjithë botën për guximin e marrë.

Tashmë ajo ka nënshkruar një kontratë me një agjenci modelesh dhe pritet të fillojë punën si modele.

Gjithashtu lexo

10 të famshmit që nuk arritën t’i përmbushin standardet e bukurisë në Hollywood (Foto)

Shumë të famshëm duhet t’i përshtaten paraqitjeve të tyre në një kornizë strikte të Hollywoodit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *