Home / Lajme / Botë / Kjo është agjentja më seksi e FBI-së (Foto)

Kjo është agjentja më seksi e FBI-së (Foto)

Ajo luan rolin e një agjente të FBI në filmin “Quantico”.

Dhe Priyanka Chopra dukej absolutisht perfekte gjatë xhirimeve të reja rrugëve të New York City-t të mërkurën, transmeton magazina.al.34-vjeçarja ka treguar format e saj seksi me një fustan të ngushtë gri e të hapur tek pjesa e gjoksit.

Bukuroshja indiane dukej në qejf derisa bëri pak pauzë, për t’u ushqyer.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *