Home / Lajme / Kronika e zezë / Kjo është banka që u plaçkit sot në Prishtinë (FOTO)

Kjo është banka që u plaçkit sot në Prishtinë (FOTO)

Të mërkurën në ora 15:10, tre persona të maksuar dhe të armatosur kanë plaçkitur një shumë të madhe parash në filialin e “ TEB bank” e cila ndodhet në rrugën “Enver Maloku” në Prishtinë.

Policia ka njoftuar se janë duke punuar me zyrtarët e bankës për të konfirmuar shumën e parave të grabitura.

Deri tani policia gjetur veturën e tipit Audi, me të cilën janë larguar të dyshuarit, e cila do të konfiskohet për ekzaminim.

Gazeta metro ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes.

Express ju sjell këto fotografi.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *