Home / Kryesoret / Kjo është gruaja që e dogji Shqipërinë në vitin ’97 (VIDEO)

Kjo është gruaja që e dogji Shqipërinë në vitin ’97 (VIDEO)

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar pjesa e parë e dokumentarit “Kur ra Shqipëria”. Dokumentari trajton Trazirat e vitit 97 në Shqipërinë dhe lidhjen e tyre me Kosovën.

Në këtë dokumentar flitet për një personazh shumë interesant të këtyre ngjarjeve.

Për kë bëhet fjalë?

Shikojeni videon e dokumentarit.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *