Home / Lajme / Botë / Kjo është presidentja më seksi në botë (Foto)

Kjo është presidentja më seksi në botë (Foto)

Mediat botërore kanë shkruar për presidenten kroate Kolinda Grabar-Kitaroviç, jo për çështje politike, por për “zhveshjen” e saj.
Deri në këtë ngatërresë ka ardhur pasi që portali amerikano-jugor ‘Critica’ ka lansuar disa fotografi duke shkruar se personi në ato fotografi është presidentja kroate.

Por, personi në foto nuk është presidentja Kolinda.

Mediat ameriko-latine kanë bërë një gabim të madh duke ngatërruar presidenten kroate Kolinda Grabar-Kitaroviw me striptizën Koko T, me prejardhje serbe.

Gjithashtu lexo

Maqedoni, do të forcohen kriteret për importimin e ilaçeve

Qeveria e Maqedonisë ka filluar procedurën për sjelljen e propozim-ligjit për ilaçet dhe pajisjet mjekësore, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *