Home / Kuriozitete / Kjo grua ka thyer rekordin botëror për fryrje të çamçakëzit (Video)

Kjo grua ka thyer rekordin botëror për fryrje të çamçakëzit (Video)

Kjo ngjarje është transmetuar nga televizioni spanjoll në vitin 2006 dhe që nga atëherë më nuk ka provuar askush ta kalojë atë, transmeton lajmi.net

Është impresionuese se si për dy minuta ka arritur që ta fryejë balonën plot 56 cm.Shikoni videon më poshtë për më shumë.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *