Home / Showbiz / Kjo modele po e sfidon Kimin si askush më parë (FOTO)

Kjo modele po e sfidon Kimin si askush më parë (FOTO)

Kjo bukuroshe ka mbi 6 milionë ndjekës dhe disa thonë se ajo është femra me të pasme më seksi në botë.
Quhet Jailyne Ojeda dhe fansat ende nuk e dinë nëse të pasmet e saj janë origjinale apo implante.

Ajo që ka rëndësi për momentin është se 19-vjeçarja po thyen rrjetin.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *