Home / Kryesoret / “Kobrat” Shqiptare paraqiten ne kufirin me Maqedoninë

“Kobrat” Shqiptare paraqiten ne kufirin me Maqedoninë

Mirmëngjesi nga kufiri me Maqedoninë”. Me këtë përshëndetje e kanë filluar sot ditën pjesëtarët e njësitit special ushtarak “Kobra” të Armatës së Republikës së Shqipërisë dhe fotografitë i kanë postuar në Facebook, transmeton Gazeta Express.

“Kobra godet e para”, shkruan pak më poshtë në gjuhën angleze.

Kobrat janë një nga njësitet më të përgatitura të Ushtrisë shqiptare që marrin pjesë në shumë misione ndërkombëtare.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *