Home / Kryesoret / Komandant Hoxha ka një lajm nga Tanusha (FOTO)

Komandant Hoxha ka një lajm nga Tanusha (FOTO)

Xhezair Shaqiri – komandant Hoxha i UÇK-së i arratisur në Tanushë sjellë një lajm të mirë nga Tanusha, ku atje po bje borë. Komentuesit kanë thënë se kjo borë po e përcjellë dimrin dhe të ftohtin, por ndoshta i bën dëm të mbjellurave.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *