Home / Kryesoret / Koncert jubilar ”Pushka e Lirisë”

Koncert jubilar ”Pushka e Lirisë”

Me rastin e 10 vjetorit tË themelimit të SH.K.A ” Jehona e Malësisë” – Tetovë dhe fillimit të luftës së lavdishme të vitit 2001 organizohet koncert jubilar nën patronazhin e Komunës së Tetovës në Qendrën për Kulturë në Tetovë nesës me datë 14.03.2017 në ora 19:00.

Në këtë koncert do të merr pjesë këngëtari Vigan Maksuti me këngën e mrekullueshme ”Pëllumbi i Lirisë” realizuar nga Televizioni Koha.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *