Home / Lajme / Maqedoni / Konfederata e biznesit të Maqedonisë sot shënon 15-vjetorin e ekzistimit

Konfederata e biznesit të Maqedonisë sot shënon 15-vjetorin e ekzistimit

Konfederata e biznesit të Maqedonisë sot do të shënojë 15-vjetorin e ekzistimit, njofton AIM,

Në kuadër të shënimit solemn të 15 vjetorit të ekzistimit të Konfederatës së biznesit të Maqedonisë, do të mbahet edhe panel diskutimi me temë ‘Klimë më e mirë e biznesit, për pavarësi dhe integritet të biznesit’.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *