Home / Kryesoret / Kufoma e gjetur në Durrës, zbulohet shkaku i vdekjes

Kufoma e gjetur në Durrës, zbulohet shkaku i vdekjes

Ditën e djeshme në ujërat e detit Adriatik u gjet një kufomë që i përket një mashkulli rreth 50 vjeç, ende i paidentifikuar.

Sot policia bën me dije se nga këqyrja e kufomës dyshohet se vdekja e këtij shtetasi ka ardhur nga kontakti i trupit me ujin e ftohtë.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Kavajë, për vlerësim.

Gjithashtu lexo

Qytetarët çdo ditë e më shumë revoltohen me pamjen trishtuese të Tetovës{VIDEO}

Qytetarët çdo ditë e më shumë revoltohen me pamjen trishtuese të Tetovë ,ku dhe të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *