Home / Lajme / Maqedoni / Kumanovari vjedh 500 euro prej fqinjës

Kumanovari vjedh 500 euro prej fqinjës

Një kumanovarë, dje ka sulmuar dhe i ka vjedhur 500 euro nga fqinja i tij.

Siç bëjnë të ditur nga policia, ngjarja ka ndodhur në rrugën Gjuro Puçar Stari, dje rreth orës 15, ku A.I, i cili jetonte me qera në të njejtën hapësirë, është futur në banesën e SH.A. duke iu kërcënuar dhe duke i kërkuar para, transmeton Gazeta Express.

Pasiqë viktima arrin që të ik, sulmuesi ka arritur që të gjej një sasi parash të cilat i merr dhe largohet nga vendngjarja.

Sipas policisë vlera e parave të grabitura është 500 euro dhe po punohet në Zbardhjen e rastit dhe kapjen e autorit./gazeta Express/

Meqenëse, SH.A, arriti të ikë, A.I ka filluar të kërkon para nëpër shtëpi të saj dhe ka gjetur 500 euro të cilat i ka vjedhur dhe ka ikur menjëherë.

Policia po ndërmerr masa për zbardhjën e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *