Home / Kryesoret / Kush i vrau 3 mijë shqiptarë në vitin ’97 në Shqipëri? (Video)

Kush i vrau 3 mijë shqiptarë në vitin ’97 në Shqipëri? (Video)

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar pjesa e parë e dokumentarit “Kur ra Shqipëria”. Dokumentari trajton Trazirat e vitit 97 në Shqipërinë dhe lidhjen e tyre me Kosovën.

Në Shqipëri janë vrarë 3 mijë njerëz për pak muaj gjatë Trazirave të vitit 97.Po kush është përgjegjës për këtë?
Minuta e 7:00

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *