Home / Kryesoret / Ky është punëtori që vdiq në Kuvendin e Kosovës

Ky është punëtori që vdiq në Kuvendin e Kosovës

Pak orë më parë, ndërroi jetë një punëtor i administratës së Kuvendit .

Indeksonline mëson se punëtori i administratës së Kuvendit të Kosovës i cili vdiq është Luan Ibërdemaj, një 52 vjeçar.

Ndër të tjerash është bërë e ditur se Ibërdemaj ka vdekur në vendin e tij të punës dhe dyshohet të ketë pasur një sulm kardiak./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *