Home / Kryesoret / Lajm i mirë: Shqiptarja nga Prishtina lind 6-njak (FOTO)

Lajm i mirë: Shqiptarja nga Prishtina lind 6-njak (FOTO)

Mirmengjesi Miq, edhe nje lajm i bukur per ne.
Motra jon lind 6 binjak.
Me shendet fat lumturi e me prinder u rritshin.
Resp. poston vllau ne Facebook
Urime familjes dhe 6-njakve rritje dhe shume shendet.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *