Home / Kryesoret / Lajm shumë i keq për Shqipërinë, dy ditë para ndeshjes me Italinë (Foto)

Lajm shumë i keq për Shqipërinë, dy ditë para ndeshjes me Italinë (Foto)

Kombëtarja e Shqipërisë ka marrë një lajm të keq vetëm dy ditë para ndeshjes me Italinë.

Kombëtarja shqiptare ka marrë një lajm të keq nga kundërshtari i saj i ardhshëm Italia.

Leonardo Bonucci ka tejkaluar virusin që e kishte munduar në ditët e fundit dhe ka stërvitur sot me ekipin e “Azzurrëve”, dy ditë para ndeshjes së madhe në Palermo, shkruan “Calciomercato.com”, përcjell “lajmi.net”.

Selektori i Italisë, Gian Piero Ventura tani mund të llogaris në yllin e Juventusit që të luajë nga minuta e parë kundër Shqipërisë.

 

Gjithashtu lexo

Policia me apel ndaj lokaleve të natës – (VIDEO)

Muajt e verës janë karakteristike kur në  shumë lokale hotelerike frekuentohen gjatë orëve të natës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *