Home / Lajme / Kronika e zezë / LAJMI I FUNDIT/Të shtëna me armë zjarri në mes qytetit të Vlorës

LAJMI I FUNDIT/Të shtëna me armë zjarri në mes qytetit të Vlorës

Policia e Vlorës bën me dije se në afërsi të bashkisë së qytetit ka pasur të shtëna me armë.

Burime nga policia bëjnë me dije se të shtënat kanë ardhur nga dy persona të cilët pasi janë konfliktuar për shkak të konkurrencës, kanë qëlluar me armë zjarri.

Akoma nuk ka njoftime nëse ka të plagosur nga sherri si dhe nuk dihet identiteti i autorëve.

Gjithashtu lexo

Shqyrtohet mundësia për punën në dy turne të kopshteve

Qeveria e Maqedonisë është duke e shqyrtuar mundësinë për të vendosur orar në dy turne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *