Home / Sport / Lamtumirë Real, Ramos transferohet në Premierligë? (Foto)

Lamtumirë Real, Ramos transferohet në Premierligë? (Foto)

Chelsea ka shfaqur interesim që ta transferoj Sergio Ramosin nga Real Madridi.

Sipas Diario Gol, Chelsea ka shfaqur interesim që ta transferoj mbrojtësin e Real Madridit, Sergio Ramos

Antonio Conte e sheh spanjollin si pasardhës të kapitenit, John Teery, i cili në fund të sezonit do të largohet nga Stemford Bridge.

Përveç Realit, interesim për Ramosin ka shfaqur edhe Bayern Munich dhe PSG, shkruan Diario Gol, përcjell Exprerss.

Por, Florentino Perez vështirë se do të heq dorë nga Ramos, i cili këtë sezon po e luan edhe rolin e sulmuesit.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *