Home / Kryesoret / Largohen nga Kombëtarja dy futbollistë, përleshen me De Biasin (Foto)

Largohen nga Kombëtarja dy futbollistë, përleshen me De Biasin (Foto)

Është prishur qetësia te Kombëtarja shqiptare

Shqipëria humbi 2:0 në udhëtim te Italia, duke pësuar kështu disfatën e tretë me radhë në kualifikueset për botërorin “Rusia 2018”.

Amir Abrashi dhe Taulant Xhaka duket se kanë prishur raportet me Gianni de Biasin, pasi nuk luajtën për asnjë minutë në një ndeshje tejet të rëndësishme për Kombëtaren.

Se diçka po ndodh mes trajnerit e lojtarëve, e tregon edhe fakti se De Biasi inkuadroi në pjesë të dytë lojtarët e rinj Liridon Latifi dhe Eros Grezda, duke mos menduar për asnjë moment se në stol ka dy lojtarë klasi, raporton Telegrafi.

Ky ishte një sinjal se te Kombëtarja shqiptare është prishur qetësia dhe se dy lojtarët janë tejet të revoltuar për atë që ndodhi në “Renzo Barbera”.

Gjithashtu lexo

Policia me apel ndaj lokaleve të natës – (VIDEO)

Muajt e verës janë karakteristike kur në  shumë lokale hotelerike frekuentohen gjatë orëve të natës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *