Home / Showbiz / Linda Halimi performon përkrahë yjeve botërore

Linda Halimi performon përkrahë yjeve botërore

Përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision, ka përjetuar një sukses të radhës jashtë kufijve shqiptarë.

Këngëtarja kosovare, Lindita Halimi, është bërë pjesë e një koncerti në Las Vegas, ku ka performuar përkrah yjeve botëror si Back Street Boys dhe NeYo, transmeton Magazina.al.

Përmes një video të publikuar në rrjetet sociale, ajo ka shfaqur skenën në të cilën ka performuar bashkë me yjet botëror.

“Kam ëndërruar një moment të tillë”, ka shkruar këngëtarja në videon e publikuar.

Këngëtarja pritet të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin Eurovision i cili në muajin maj do të mbahet në Ukrianë, ndërsa shumë shpejt pritet publikimi i versionit final dhe videoklipi i këngës përfaqesuese “World” .

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *