Home / Showbiz / Linda publikon këngën që përfaqëson Shqipërinë në ‘Eurosong 2017’

Linda publikon këngën që përfaqëson Shqipërinë në ‘Eurosong 2017’

Këngëtarja e njohur Linda Halimi është ajo e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në ‘Eurovision Song Contest 2017’.

Kënga e saj është ‘World’, që do të thotë ‘Botë’ tashmë është publikuar në Youtube, transmeton Gazeta Express.

Ajo deri më tani është pëlqyer shumë. Pritet të shihet se sa do të ketë sukses Linda me këtë këngë./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Aktorja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet urgjent në spital (Foto)

Pas një lufte të gjatë me kancerin dhe një beteje të fituar me këtë sëmundje, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *