Home / Showbiz / Luana Vjollca akuzon Kim Kardashianin për kopjim (Foto)

Luana Vjollca akuzon Kim Kardashianin për kopjim (Foto)

Shpeshherë artistët gjejnë inspirim tek njëri tjetri si për vijat melodike ashtu edhe për pamjen.
Tashmë që ekzistojnë rrjetet sociale, nuk mund të na ikë asgjë prej këtyre elementeve.

Në profilin e saj në Instagram, Luana ka publikuar një foto të Kim Kardashian me të cilën tregon se ajo e kishte kopjuar.

Është fjala për stili e flokëve, mënyra se si Luana i kishte rregulluar disa ditë më parë është pothuajse identike me atë të cilën Kim ka publikuar orë më parë.

Luana mbetet një prej femrave më seksi shqiptare, e cila vazhdon të jetë ‘single’.

Gjithashtu lexo

Përkujtohet 40 vjetori i vdekjes së Elvis Presleyt

Elvis Presley lindi në vitin 1935 dhe e nisi karrierën e tij artistike që në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *