Home / Kryesoret / Manojlovski: Situata mund të qetësohet shumë lehtë

Manojlovski: Situata mund të qetësohet shumë lehtë

Në Kuvendin e Maqedonisë është drejtuar për fjalë edhe deputeti i BDI-së, Branko Manojlovski i cili ka bërë thirrje që të qetësohen tensionet në Kuvend,

”Shoh se jeni shumë të nervozuar. Hajde të punojmë për Maqedoninë. Të qetësohemi për Maqedoninë dhe qytetarët tonë. Ju të gjithë jeni njerëz të mirë. Më shfrytëzoni mua si urë komunikimi në mes jush. Unë jam qytetar shqiptar i Maqedonisë, jam rritur i maqedonizuar dhe dua që kjo përvojë e imja është që të ju bashkojë në punë që të nxjerrim rezultate të mira për ne dhe për ju, për qytetarët e vendit.” tha Manojlovski.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *