Home / Lajme / Maqedoni / Marshi i 21-të me radhë në Matkë

Marshi i 21-të me radhë në Matkë

Nën organizimin e Klubit të Alpinistëve , Vidici dhe Asociacionit për shoqëri rekreative, nesër do të mbahet marshi i 21-të me radhe në Matkë, përcjell Gazeta Express.

Kolona e parë e marshit do të fillon prej orës 10:05 prej Matkës së Poshtme.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *