Home / Kryesoret / Mbahet mbledhja e Këshillit ekonomiko-social të Maqedonisë

Mbahet mbledhja e Këshillit ekonomiko-social të Maqedonisë

Këshilli ekonomiko-social do të mbajë sot mbledhje në Shkup ku do të shqyrtohen rezultatet e arritura të funksionimit të deritanishëm të dialogut trepalësh në nivel lokal dhe kombëtar, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Në mbledhje pritet që të diskutohet edhe për mundësitë dhe përparësitë në sferën e veprimit të këtij këshilli në periudhën që vjen. Sipas AIM-së, me mbledhjen do të udhëheqë ministri për punë dhe politika sociale, Ibrahim Ibrahimi.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *