Home / Lajme / Maqedoni / Mbështetje nga Teatri për fëmijë për SOS Fshatin e fëmijëve

Mbështetje nga Teatri për fëmijë për SOS Fshatin e fëmijëve

Me rastin e Ditës Botërore të Teatrove 27 Marsit, sot përsëri në Teatrin për fëmijë do të luhet shfaqja për nder të fëmijëve nga SOS Fshati i Fëmijëve, edhe atë shfaqja ‘Përralla për mbretin Naj’,

Këtyre ditëve shumë teatro japin shfaqe teatrale dhe të ardhurat nga shfaqja do të donohen në SOS Fshatin e Fëmijëve.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *