Home / Sport / Mbrëmë u kacafytën Jose Mourinho dhe Antonio Conte, shikoni momentin e tensionit (VIDEO/FOTO)

Mbrëmë u kacafytën Jose Mourinho dhe Antonio Conte, shikoni momentin e tensionit (VIDEO/FOTO)

Nuk kanë munguar tensionet në pjesën e parë të ndeshjes Chelsea – Manchester United.
Tensione pati edhe mes dy trajnerëve, Antonio Conte dhe Jose Mourinho.
Ishte e pritur të ketë kësi lloj tensionesh pasi dihet se këto dy trajnerë janë kapur me fjalë brenda ne fushë dhe në konferenca për shtip si dhe me momente acaruese në ndeshjet e Premierligës.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *