Home / Lajme / Kronika e zezë / MBYLLET NJË BASTORE NË TETOVË – (VIDEO)

MBYLLET NJË BASTORE NË TETOVË – (VIDEO)

Mbrëmë pjesëtarë të Policisë së Tetovës, kanë realizuar aksion kontrollues në një bastore pa firmë, pronë e 28 vjeçarit D.F e cila ka organizuar lojra të fatit pa dokumentet e nevojshme. Për këtë shkak nga puntori në këtë bastore P.T 44 vjeçar me vërtetim janë marrë 11 televizor, 15 monitor, 2 lexues dhe pajisje tjera kompjuterike.Pas zbardhjes së plotë rreth funksionimit të kësaj bastore do të ketë edhe padi adekuate.

 

Gjithashtu lexo

Shqyrtohet mundësia për punën në dy turne të kopshteve

Qeveria e Maqedonisë është duke e shqyrtuar mundësinë për të vendosur orar në dy turne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *