Home / Lajme / Rajon / Me kapuç e shkop bejsbolli…Të bëhesh hajdut për 2 mijë lekë!

Me kapuç e shkop bejsbolli…Të bëhesh hajdut për 2 mijë lekë!

Në orët e para të mëngjesit të sotëm (03:20), një karburant në qytetin e Durrësit ka rënë pre e keqbërësve.

Dy persona ende të paidentifikuar nga policia, me kapuçin e xhupit hedhur në kokë dhe nën kërcënimin e një shkopi bejsbolli, kanë kërcënuar rojën e karburantit duke mundur t’i marrin vetëm 2 mije lekë të rinj që kishte me vete.

Policia e Durrësit thotë përmes një njoftimi zyrtar se “me të marrë njoftim menjëherë në vendngjarje kanë shkuar Efektivet e Policisë, të cilët  po punojnë për identifikimin e autorëve dhe kapjen e tyre”.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *