Home / Kryesoret / Mediumet serbe e quajnë Ivanovin shembull për të gjithë (Foto)

Mediumet serbe e quajnë Ivanovin shembull për të gjithë (Foto)

Edhe kjo duhej, ndonjë medium i rajonit ta merr si shembull kryetarin e shtetit të Maqedonisë, Gjorge Ivanov.

Gazeta serbe, Pravda.rs për mos takimin e Ivanov me eurokomisionerin Hahn e ka cilësuar si akt patriotik dhe që i bën mirë mbrojtjes së shtetit nga ana e ndërkombëtarëve.

Ashtu siç merr vesh kjo gazetë ditore, Ivanov nuk është takuar me Hahn pasi i kanë thënë se qëndrimet e tij janë të pa ndryshuara nga muaji i kaluar dhe nuk ka pse të takohet me Hahn, shkruan Telegrafi Maqedoni

Përndryshe, arsyetimi i kabinetit të Ivanov për mos takimin ka qenë se do të kthehet vonë nga Hungaria. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *