Home / Kryesoret / Memedi: Nëse deklarata shqiptare është bërë në Tiranë atëherë VMRO është bë në Selanik dhe Berlin

Memedi: Nëse deklarata shqiptare është bërë në Tiranë atëherë VMRO është bë në Selanik dhe Berlin

Kreu i RDK-së njëherit edhe deputet për herë të parë në foltoren e Kuvendit të Maqedonisë ka goditur VMRO-në, ai deklaroi se VMRO është krijuar në Selanik dhe Berlin.

Nëse deklarata shqiptare është bërë në Tiranë atëherë Vmro është bë në Selanik dhe Berlin, ka deklaruar kreu i RDK-së dhe deputeti Veseli.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *