Home / Kuriozitete / Mësuesja dhuron veshkën për ti shpëtuar jetën nxënëses se saj

Mësuesja dhuron veshkën për ti shpëtuar jetën nxënëses se saj

Një mësuese është shprehur se ndihet shumë e lumtur dhe e kënaqur që është në gjendje të shpëtojë jetën nxënëses së saj 5- vjeçare, duke i dhënë asaj një veshkë.

Mësuesja dhe nxënësja e saj janë në gjendje të mirë shëndetësore pas transplantimit të sukseshëm.

Gjesti i saj është lavdëruar nga shumë njerëz në rrjetet sociale, ndërsa nëna e vajzës është shprehur se i është mirënjohëse për të gjithë jetën mësues që ka shpëtuar vazjën e saj.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *