Home / Lajme / Maqedoni / Ministri Nuhiu takon ambasadorin e Hungarisë (Foto)

Ministri Nuhiu takon ambasadorin e Hungarisë (Foto)

Ministri i punëve të brendshme Agim Nuhiu ka takuar ambasadorin e Hungarisë në Maqedoni z. Laslo Duks. Qëllimi i takimit ka qenë bashkërëndimimi i aktiviteteve të Maqedonisë dhe Hungarisë për ushtrimin e autorizimeve për krizën me migrantët.

“Bashkëpunimi midis vendeve tona duhet të vazhdojë edhe në të ardhmen,” është thënë në takim.

 

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *