Home / Kryesoret / Misovski fton VMRO-në: “Daj da go izbereme nashiot i vashiot Talat!”

Misovski fton VMRO-në: “Daj da go izbereme nashiot i vashiot Talat!”

Deputeti i LSDM-së, Goran Misovski çaste më parë nga foltorja e Kuvendit u është drejtuar deputetëve të VMRO-DPMNE-së së Nikolla Gruevskit duke u thënë: “Daj da go izbereme nashiot i vashiot Talat!” (Hajde ta votojmë Talatin tonë dhe të juaj).

Ndërkohë, ai ka lënë të shtroje dyshimi në opinion se vallë i kujt është më shumë Talat Xhaferi: I LSDM-së apo i VMRO-së?!

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *