Home / Kryesoret / Mjekët pohojnë se Françesk Radi është në gjëndje shumë të rëndë

Mjekët pohojnë se Françesk Radi është në gjëndje shumë të rëndë

Artisti i njohur shqiptar, Françesk Radi ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore prej natës së kaluar.

Mjekët e urgjencës ku ndodhet kantautori kanë pohuar se Radi është shtruar në reanimacionin qendror në QSUT dhe gjendja e tij është shumë e rëndë. Mjekët bëjnë të ditur se këngëtari ka pësuar hemorragji masive të trurit.

Lajmi për gjendjen e artistit të njohur shqiptar, 67 vjeç u bë i ditur sot dhe ishte i papritur për publikun shqiptar pasi më herët nuk është raportuar që ai të vuante nga ndonjë sëmundje.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *