Home / Kuriozitete / Moderatori shqiptar befason Behxhet Pacollin me pasurin e tij, shiko sa para i tregon atij në emision live !(VIDEO)

Moderatori shqiptar befason Behxhet Pacollin me pasurin e tij, shiko sa para i tregon atij në emision live !(VIDEO)

Në emisionin e 102-të të Kojshia Show i cili udhëhiqet nga Moderatori Sadri Imeri, ishte i fruar z. Behgjet Pacolli.

Kryesisht në këtë emision janë diskutuar tema të ndryshme dhe satirike.

Në minutën e 45, moderatori befasoi Behgjet Pacollin duke i thënë se momentalisht jam më i pasur se ti, dhe atë ja dëshmon me para origjinale live në emision.

Për më shumë shiko videon:

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *